Излет колектива
У суботу, 20. јуна, колектив ОШ „Бошко Буха“ реализовао је једнодневни излет током којег смо посетили манастире Заову и Горњак, као и Крупајско врело, један од најлепших природних бисера источне Србије. Дружење је настављено уз заједнички ручак у Бањи Ждрело.У пријатној атмосфери, окружени природним лепотама и културно-историјским знаменитостима, имали смо прилику да на леп начин…












