У суботу, 20. јуна, колектив ОШ „Бошко Буха“ реализовао је једнодневни излет током којег смо посетили манастире Заову и Горњак, као и Крупајско врело, један од најлепших природних бисера источне Србије. Дружење је настављено уз заједнички ручак у Бањи Ждрело.У пријатној атмосфери, окружени природним лепотама и културно-историјским знаменитостима, имали смо прилику да на леп начин испратимо још једну успешну школску годину. Ово путовање било је прилика за дружење, размену утисака и јачање колегијалних односа. Са лепим успоменама вратили смо се својим обавезама, радујући се новим сусретима, дружењима и путовањима која нас очекују.

Подели са пријатељима!


















