U petak, 29. maja, u našoj školi „Boško Buha“ održana je maturska proslava učenika osmog razreda. Uz prisustvo svih učenika, nastavnika i zaposlenih, ispratili smo još jednu generaciju maturanata.
Posebnu radost i dobro raspoloženje doneli su gosti iz grupe „Cirkus animatori“, koji su svojim programom ulepšali proslavu i izmamili osmehe na licima svih prisutnih.
Atmosfera je bila odlična, a druženje ispunjeno radošću, igrom i lepim uspomenama. Želimo našim maturantima mnogo uspeha i sreće u daljem životu!
































