Дана, 25. јуна, у нашој школи свечано је обележен завршетак школовања ученика осмог разреда. Уз присуство родитеља, наставника и стручних сарадника, матурантима су уручене дипломе и похвале као признање за њихов труд, залагање и постигнуте успехе. За ученика генерације изабран је Марко Јеленков, којем честитамо и желимо много успеха у даљем школовању.
Током свечаности осврнули смо се на заједничке године испуњене учењем, дружењем, радошћу и бројним лепим успоменама. Сваком матуранту пожелели смо много здравља, среће и успеха на путу који је пред њима.
Хвала родитељима, старатељима и свим запосленима који су својом љубављу, стрпљењем и подршком допринели вашем одрастању и образовању.
Драги ученици, честитамо вам на успешно завршеном једном важном животном поглављу. Желимо вам да и даље корачате храбро, са осмехом, вером у себе и подршком својих најближих. Нека вам ово признање буде подстрек за све будуће кораке и нове успехе.
Срећно, драги матуранти! Врата наше школе увек ће вам бити отворена.























